ORCHESTR

     Martin Kumžák                          Tomáš Brožek                            Pavel Plánka                            

Ten, co píše noty, miluje své kolegy na podiu i mimo něj, přísným okem sleduje svět kolem a občas dá svou hrou na piano nahlédnout do svého hradbami středověkými obehnaného nitra. Co jiného byste od Kozoroha čekali?

Vystudoval Konzervatoř J. Ježka, na Státní konzervatoři v Praze pokračoval ve studiu skladby a studia završil na Berklee College of Music v Bostonu, USA.. Aranžoval a dirigoval muzikály West Side Story, Hair a Rusalka. Společně s Jankem Ledeckým vytvořil muzikály Hamlet a Galileo. 

Dokonale hráčským umem vybavený, přesný a spolehlivý hráč, obětavý kolega, který spolu s Martinem lehkým a Péťou Binderem vytváří tikot a styl naši hry. Vyhledávaný studiový i pódiový hráč, otec tří děti. Je to zrozenec ve znamení Panny, co víc si přát?

Blíženců král, s bystrou hlavou a neuvěřitelně mrštnou rychlostí inteligentně komunikovat, k popukání pobavit a rafinovaně koketovat. Legenda mezi českými perkusisty, excelentní hráč velmi širokého žánrového záběru. Spolupracuje jak s jazzovými kapelami, tak v doprovodných kapelách největších tuzemských hvězd populární hudby. Absolvoval Státní konzervatoř v Praze ve třídě profesora Miloše Veselého.

     Peter Binder                               Martin Lehký                              Vlastimil Bičík 

Legenda české hudební scény, vynikající kytarista napříč žánry s úžasným harmonicko-melodickým přehledem, který je duší každé hudby, na které se podílí. Usměvavý génius a moudrý guru, to zrozenci ve znamení Raka bývají.

Pan basista, excelentní hráč všech stylů odchovaný bigbandy i kluby, kamarádský kolega ctící pravdu a spravedlnost a milovník dobrého piva, kterého ženy nepřestávají obdivovat. Střelec jak má být a o autech ví všechno...

Jediný akademik mezi námi, vysokoškolsky studovaný varhaník, jehož improvizace berou dech. U nás hraje na klávesy, čímž vytváří krásné plochy a background, nad kterým je tak snadné se vznášet, však je to dárek od zrozence ve znamení Vodnáře.

    Martin Plachý                      Tomáš Křemenák                        Jan Šatra

Nejvyhledávanější leader dechové sekce, koncerty a studiem zkušený, jazzem vyhraný, spoluprací s věhlasnými zahraničními umělci prověřený a stále na sobě pracující saxofonista, který svým příkladem a moudrou kolegialitou strhává ostatní k fantastickým hráčským výkonům. Však je to také zrozenec ve znamení Býka..

Neobyčejně vnímavý člověk klidného úsudku, saxofonista citlivých sól, flétnista laskavého tónu a harmonikář jak z filmu o pražském podsvětí, milovník pravdy říčních toků, který svým chytrým humorem dodává lesk nejen nám, ale i většině českých big bandů. Profesionální otec a bystrý pozorovatel s duší hlubokou jako oceán je zrozencem ve znamení Vah.

Náš usměvavý Honzík se sklonem milovat život do vyčerpání. Excelentní trombonista známý snad všem pražským divákům jakéhokoliv hudebního stylu, jehož pódiové kreace vykouzlí milý úsměv každému a každé. Všestranný hráč a milovník žen, však je také zrozen ve znamení Lva.

       Miroslav Surka                         Radek Němec                          Naďa Wepperová

Hvízdač a legendární český leader, prošlý všemi žánry od big bandu po rodnou moravskou dechovku. Milovník řízné sekce, jemnocitný kolega a chlapácky bujarý frontman, skvělý fergusonovský hráč s jasným zvukem a klidnou povahou..Však je také zrozen ve znamení Ryb..

Trumpetista lahodného tónu, vášnivých sól a umu hrát v sekci je známý snad ze všech myslitelných pražských orchestrů včetně sféry symfonické. Kamarád s ostrým hledím a nekompromisními názory, který z hlubiny svých zkušenosti dává profesionalitě nový rozměr. Však jak je zrozen ve znamení Ryb

Paní profesorka pražské Konzervatoře s dívčím úsměvem, rafinovaným projevem nespoutané slečny, zkušenostmi vyzrálé madam a témbrem plným emocí mimo tento svět je strážkyní profesionality, matkou nadšení a spravedlivou obhájkyní všeho co děláme. Její zpěv je hlasem přehlubokého nitra, tak jak to u zrozenců ve znamení Vah má být.

         Dasha                                    Dušan Kollár                             Michal Cerman

Naše mladá star, která svým neuvěřitelným hlasem a velice uvěřitelným projevem dodává každému našemu vystoupení šarm jiných, lepších a citlivějších světů. Neskonale pracovitá, skromná umělkyně, vlídná hostitelka, pozorná přítelkyně a veselá společnice pomalu ale s jistotou stoupá po žebříku slávy nikterak zasažena sloganem o polní trávě. Její hluboká duše dává pojmu zpěv rozměr všeobjímajícího citu, něhy a rozvlněných emocí, umně skrytých za dokonalou krásou princezny ze Sáby. Inu zrozenec ve znamení Raka.

Zpěvák neuchopitelného barytonového témbru, který svým galantním zjevem, mile klukovským projevem a obrovským hudebním přehledem přináší na podium sen o ušlechtilosti časů minulých, o sounáležitosti času současného a o nespoutanosti bez hranic časů budoucích. Tento zrozenec ve znamení Blíženců dotváří svým umem pohádkový zázrak který je mottem písně We are family.

Slavná tvář české rockové scény, zpěvák jenž svým frontmanským drivem strhává diváky nejrůznějších pražských formaci už drahně let. S námi zpívá i lyrické až kantilénové melodie, při nichž mu jeho mužný vzhled a travoltovský úsměv rozhodně nebrání zvolat: Let me entertain you. Zrozenec ve znamení Vah - umělec s hlubokým smyslem pro spravedlnost a krásy světů neznámých

NAPSALI O NÁS

MOONDANCE A STARDANCE

Martin Kumžák patří neoddělitelně k StarDance, kde se uplatňuje jako autor znamenitých aranžmá, jako dirigent a instrumentalista. Jeho Moondance Orchestra patří k absolutní špičce mezi tanečními orchestry v ČR. Svými aranžmá překvapuje tanečníky i muzikanty, protože k tanci dokáže upravit jakoukoliv hudební předlohu. Martina Kumžáka a jeho orchestr ale známe i z jiných pořadů České televize: například doprovázel interprety při předávání cen TýTý a během soutěže Duety, aneb když hvězdy zpívají.